“De kracht van een droom” is de titel van een boek in wording en de titel van het hele project dat de activiteiten om dit boek te realiseren beschrijft. “De kracht van een droom” gaat over de energie die mensen halen uit de idealen, de ambities, hier genoemd dromen, die ze nastreven.

“De kracht van een droom” zal gemaakt worden rond een bijzonder plan. Een plan van de gebroeders Wittevrongel om het wrak van een Belgisch motorzeiljacht, de AskoyII, op te graven uit het zand in Nieuw Zeeland en het naar België terug te halen om het helemaal in zijn glorie te herstellen en te laten varen. Centraal in dit plan staat Jacques Brel.

Het is mijn ambitie om hier een verhaal neer te pennen dat inspireert, hoop geeft. Hoop aan al wie denkt dat het niet meer zal lukken. Inspiratie voor diegenen die dat duwtje nodig hebben om hun droom na te jagen.

Ik hoop dat u me vergezelt tijdens deze reis. U zal te allen tijde kunnen reageren op de teksten die op de website verschijnen. Zo kan u ook deel uitmaken van “de kracht van een droom”.

Bezoek de website www.dekrachtvaneendroom.be.

Terug naar overzicht Publicaties.